BAH0087 Voorwiel Hub Lager 36x68x33mm Auto Lager voor Suzuki Swift
Suzuki Swift voorwielnaaflager
,36x68x33 mm autolagers
,wiellager met garantie
BAH0087 Voorwielnaaflager 36x68x33mm Autolager voor Suzuki Swift
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| Suzuki MasterOE | 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 |
| B2B-onderzoeksalias | BAH0087 / BAH0087 |
| Universele exportcode | DAC36680033 |
| Afmetingen | 36 x 68 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 36,00 mm |
| Buitendiameter | 68,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
Suzuki OE's (dimensionaal vergrendeld):09267-36001, 09267-36002, 09267-36003, 43830M-70F00, 43830M-70F01, 96055288
-
Europese industriële stempels:BAH0087, BAH0087, BAHB0087
-
Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 1403, VKBA 3714
-
Duitse industriële code:805172
-
Japanse industriële stempels:36BWD04
-
Noord-Amerikaanse aftermarket:510001
-
Universele industriële code:DAC36680033, DAC3668AW
Voertuigtoepassingen
-
Suzuki Swift (SF):(1989 - 2001) -VoorkantAsnaaf
-
Suzuki Alt:-VoorkantAsnaaf
-
Geo Metro / Pontiac Firefly:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



BAH0087 Voorwielnaaflager 36x68x33mm Autolager voor Suzuki Swift Parameter Industriële details Suzuki MasterOE 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 B2B-onderzoeksalias BAH0087 / BAH0087 Universele exportcode DAC36680033 Afmetingen 36 x 68 x 33 mm Boringmaat (binnen) 36,00 mm Buitendiameter 68,00 mm ...