38BWD10 Auto Wiellagers 38x74x40mm Hoogwaardige Front Hub Unit Groothandel voor Mazda 323
38BWD10 autowiellagers
,voorzijde van de hub voor de Mazda 323
,38x74x40 mm wielnaaldlagers
38BWD10 Auto Wiellagers 38x74x40mm Hoogwaardige Front Hub Unit Groothandel voor Mazda 323
| Parameter | Industriële details |
| Mazda Master OE | H260-33-047 Gezondheidsproducten |
| Universale uitvoercode | 38BWD10 |
| Afmetingen | 38 x 74 x 40 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 380,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 740,00 mm |
| Breedte | 400,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras(alleen Mazda 929 Architectures) |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
MAZDA OE (dimensioneel vergrendeld):H260-33-047 Gezondheidsproducten
-
Japanse industriële stempels:38BWD10
-
Naverkoopsequivalenten:051-3907
-
Universele industriële code:DAC38740040
Voertuigtoepassingen
- Mazda 929 (HC):(1988 - 1991) -VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



38BWD10 Auto Wiellagers 38x74x40mm Hoogwaardige Front Hub Unit Groothandel voor Mazda 323 Parameter Industriële details Mazda Master OE H260-33-047 Gezondheidsproducten Universale uitvoercode 38BWD10 Afmetingen 38 x 74 x 40 mm Grootte van de boor (binnen) 380,00 mm Buitendeursdiameter 740,00 mm ...