R155.126 REAR Hub Bearing 25*52*37mm | Chevrolet Aveo Bulk Supply
Place of Origin:china
Brand Name:SCBT
Model Number:R155.126
Minimum Order Quantity:≧2
Price:Contact me
Payment Terms:T/T,Western Union
Supply Ability:10000+20 day
Tags:
Product Details
Highlight:
Chevrolet Aveo rear hub bearing
,R155.126 wheel hub bearing
,25x52x37mm hub bearing with warranty
Size:
25*52*37
OE:
R155.126
Product Description
R155.126 REAR Hub Bearing 25*52*37mm | Chevrolet Aveo Bulk Supply
| Parameter | Industrial Details |
| B2B Inquiry Alias | R155.126 |
| Universal Export Code | DAC25520037 / DU25520037 |
| Chevrolet / GM Master OE | 94535214, 96471775 |
| Dimensions | 25 x 52 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 25.00 mm |
| Outer Diameter | 52.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Placement | REAR Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Chevrolet / GM OEs: 94535214, 96471775, 96316756, 96316634
- Universal Industrial Code: DU25520037, DAC25520037
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 3967, VKBA 6934, R190.04, 713 6448 00
- European Industrial Bare Stampings: BAH-0036, 546467
Vehicle Applications
- Daewoo Kalos (KLAS): - Rear Axle Hub
- Daewoo Matiz (KLYA): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



Product Summary
R155.126 REAR Hub Bearing 25*52*37mm | Chevrolet Aveo Bulk Supply Parameter Industrial Details B2B Inquiry Alias R155.126 Universal Export Code DAC25520037 / DU25520037 Chevrolet / GM Master OE 94535214, 96471775 Dimensions 25 x 52 x 37 mm Bore Size (Inner) 25.00 mm Outer Diameter 52.00 mm Width 37...
Related Products
Contact Us
You Can Contact Us At Anytime