7701463986 Συνδυασμός ρουλεμάν πίσω 25×52×43mm για Geely Emgrand EC7
7701463986 Συγκρότημα ρουλεμάν 25*52*43mm για Geely Emgrand EC7
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 7701463986 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC25520043 |
| Ευρωπαίος / Ασιατικός ΟΕ | 7701463986, 1014014149 |
| Μέγεθος | 25 x 52 x 43 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 250,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 520,00 mm |
| Διάμετρο | 430,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 διπλής σειράς ελαφρών ελαστικών ρυμουλκούμενων |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ευρωπαϊκές κύριες μονάδες παραγωγής:7703090325, 7701463986, 7703090434
-
Ασιατικοί κύριοι εργολάβοι:1014014149
-
Ελληνικές Βιομηχανικές Γυμνές Σφραγίδες:Μικροοργανισμός
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:Απαλλαγή από την υποχρέωση παροχής υπηρεσιών
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC25520043
Εφαρμογές οχημάτων
- Geely CK / CK1 / CK2 / Otaka:-ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



7701463986 Συγκρότημα ρουλεμάν 25*52*43mm για Geely Emgrand EC7 Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 7701463986 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC25520043 Ευρωπαίος / Ασιατικός ΟΕ 7701463986, 1014014149 Μέγεθος 25 x 52 x 43 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 250,00 mm Εξωτερική ...