330756 Hoogprecisie voorwiellagers 42*82*36 mm voor voertuigassemblage
| Technische parameter | Specificaties |
|---|---|
| OEM-referentie | 3307.56 / 330756 |
| Fysieke afmetingen | 42 x 82 x 36 mm |
| Kernmateriaal | Premium GCr15 chroomlagerstaal |
| Precisie standaard | P0 (ABEC-1) tot P6 (ABEC-3) |
| Installatie as | Vooras |
| Afdichtingstype | 2RS / Varieert afhankelijk van specifieke kitvereisten |
| Hardheidsniveau | HRC 60 - 65 |
| Geschat gewicht | 0,87 - 0,90kg |
| Gewicht | Ongeveer. 0,85 - 0,90kg |
-
PEUGEOT / CITROËN (PSA) OE:3307.56, 3350.16, 3326.35, 95 619 160, 96 129 301 80
-
SKF:VKBA 915
-
SNR:€ 166,13
-
FAG (Schaeffler):713 6401 80
-
FEBI BILSTEIN:05543
-
OPTIMAAL:600308
-
TOPRAN:720 198
-
CITROËN BERLINGO:(1996 - 2011)
-
CITROËN BX:(1982 - 1994)


Onze bedrijfsfoto



330756 Hoge precisie voorwiel met 42*82*36mm voor voertuigmontage Technische parameter Specificaties OEM-referentie 3307.56 / 330756 Fysieke afmetingen 42 x 82 x 36 mm Kernmateriaal Premium GCr15 chroomlagerstaal Precisie standaard P0 (ABEC-1) tot P6 (ABEC-3) Installatie as Vooras Afdichtingstype ...