513246 Wielcentralelagers 40*80*38mm OEM vervanging voor Nissan
Nissan-wielknoplaging 40x80x38mm
,OEM-ruilknoplaging
,wielknoplaging met garantie
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoek alias | 513246 |
| Universale uitvoercode | DAC40800038 / DU40800038 |
| Nissan Master OE | 43210-42G00, 43210-42G10 |
| Afmetingen | 40 x 80 x 38 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 800,00 mm |
| Breedte | 380,00 mm |
| Tipe lager | Generation 1 Heavy-Duty Double Row Hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen achterasnaaf |
-
Noord-Amerikaanse standaard: 513246
-
Nissan Master:43210-42G00, 43210-42G10, 43210-01G00
-
Universele industriële code:DAC40800038, DU40800038
-
Europese retailkit-equivalenten:713 6138 50, R168.67, 962985, ADN18330
-
Europese industriële blote stempels:FC35103
-
Nissan Pick-up (D21, D22):-AchtersteAchscentrale
-
Nissan Pathfinder (WD21)-AchtersteAchscentrale
-
Nissan Terrano I / II (WD21, R20):-AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



513246 Wielcentralelagers 40*80*38mm OEM vervanging voor Nissan Parameter Industriële details B2B-onderzoek alias 513246 Universale uitvoercode DAC40800038 / DU40800038 Nissan Master OE 43210-42G00, 43210-42G10 Afmetingen 40 x 80 x 38 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 800...