FC12180S04 Autowiellagers 25*52*43mm High Quality Heavy Duty Wholesale
FC12180S04 Autowiellagers 25*52*43mm High Quality Heavy Duty Wholesale
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| B2B-onderzoek alias | FC12180S04 |
| Universale uitvoercode | DAC25520043 |
| Europese / Aziatische OE | 7701463986, 1014014149 |
| Afmetingen | 25 x 52 x 43 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 250,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 520,00 mm |
| Breedte | 430,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbele rij conic rollagers |
| Plaatsing | Alleen achterasnaaf, |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Europese industriële blote stempels:BT2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B2B
-
Master OE:7701463986, 7703090325/ 1014014149
-
Europese retailkit-equivalenten:VKBA 975, R155.16, 713 6301 80
-
Universele industriële code:DAC25520043 / PW25520043CSHD
Voertuigtoepassingen
- Geely CK / CK1 / CK2 / Otaka:-AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



FC12180S04 Autowiellagers 25*52*43mm High Quality Heavy Duty Wholesale Parameter Industriële details B2B-onderzoek alias FC12180S04 Universale uitvoercode DAC25520043 Europese / Aziatische OE 7701463986, 1014014149 Afmetingen 25 x 52 x 43 mm Grootte van de boor (binnen) 250,00 mm Buitendeursdiameter ...