BT2B1861704B Autowiellager 25*52*43mm Hoge kwaliteit Zware lagergroothandel
BT2B1861704B Autowiellagers 25*52*43mm Hogekwaliteit zwaar werklagers Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoek alias | BT2B1861704B / BT2B 1861704 B |
| Geely Master OE | 7701463986, 1014014149 |
| Universale uitvoercode | DAC25520043 |
| Afmetingen | 25 x 52 x 43 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 250,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 520,00 mm |
| Breedte | 430,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbele rij conic rollagers |
| Plaatsing | Alleen achterasnaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Aziatische Master OE:1014014149
-
Europese Master OE's:7701463986, 7703090325, 7703090434
-
Europese industriële blote stempels:BT2B 1861704 B, FC12180 / FC12180S04, F15042
-
Europese retailkit-equivalenten:VKBA 975
-
Universele industriële code:DAC25520043
Voertuigtoepassingen
- Geely CK / CK1 / CK2 / Otaka:-AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



BT2B1861704B Autowiellagers 25*52*43mm Hogekwaliteit zwaar werklagers Groothandel Parameter Industriële details B2B-onderzoek alias BT2B1861704B / BT2B 1861704 B Geely Master OE 7701463986, 1014014149 Universale uitvoercode DAC25520043 Afmetingen 25 x 52 x 43 mm Grootte van de boor (binnen) 250,00 ...