713630300 25*52*37mm Auto Wheel Bearing Daewoo Kalos Rear Hub Replacement
Daewoo Kalos rear wheel bearing
,25x52x37mm auto hub bearing
,wheel hub bearing replacement
| Parameter | Industrial Details |
|---|---|
| B2B Inquiry Alias | 713630300 |
| Universal Export Code | DAC25520037 / DU25520037 |
| Daewoo / GM Master OE | 94535214, 96471775 |
| Dimensions | 25 x 52 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 25.00 mm |
| Outer Diameter | 52.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Placement | REAR Axle Hub ONLY |
Daewoo / GM OEs: 94535214, 96471775, 96316756, 96316634
Universal Industrial Code: DU25520037, DAC25520037
European Industrial Bare Stampings: BAH-0036, 546467
European Retail Kit Equivalents: VKBA 3967, VKBA 6934, 713 6448 00, R190.04
Chevrolet Aveo (T200, T250, T300): - Rear Axle Hub
Chevrolet Spark / Matiz (M200, M300): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



713630300 25*52*37 mm Auto Wheel Bearing Daewoo Kalos Rear Hub Replacement Parameter Industrial Details B2B Inquiry Alias 713630300 Universal Export Code DAC25520037 / DU25520037 Daewoo / GM Master OE 94535214, 96471775 Dimensions 25 x 52 x 37 mm Bore Size (Inner) 25.00 mm Outer Diameter 52.00 mm ...