713801510 Rear Wheel Hub Bearing 25*52*37mm για το Chevrolet Aveo
Τόπος καταγωγής:Κίνα
Επωνυμία Μάρκας:SCBT
Αριθμός μοντέλου:713801510
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:≧2
Τιμή:Contact me
Όροι πληρωμής:T/T, Western Union
Δυνατότητα Προμήθειας:10000+20 ημέρες
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Επισημαίνω:
Λεκάνιο κέντρο πίσω τροχού Chevrolet Aveo
,25x52x37mm Γεμιστήρας τροχού
,Λεκάνιο τροχιάς με εγγύηση
Size:
25*52*37
OE:
713801510
Περιγραφή του προϊόντος
713801510 Rear Wheel Hub Bearing 25*52*37mm για το Chevrolet Aveo
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 713801510 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC25520037 / DU25520037 |
| Chevrolet / GM Master ΟΕ | 94535214, 96471775 |
| Μέγεθος | 25 x 52 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 250,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 520,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
- Ειδικές μονάδες της Chevrolet / GM:94535214, 96471775, 96316756, 96316634
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:Υπόθεση C-392/98, Επιτροπή κατά της Ιταλίας, ECLI:EU:C:2011:
- Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:VKBA 3967, VKBA 6934,713 6448 00, R190.04
- Ελληνικές Βιομηχανικές Γυμνές Σφραγίδες:BAH-0036, 546467
Εφαρμογές οχημάτων
- Σέβρολετ Σπαρκ / Ματίζ (M200, M300):-ΠίσωΚέντρο άξονα
- Daewoo Kalos (KLAS):-ΠίσωΚέντρο άξονα
- Daewoo Matiz (KLYA):-ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Σύνοψη του προϊόντος
713801510 Rear Wheel Hub Bearing 25*52*37mm για το Chevrolet Aveo Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 713801510 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC25520037 / DU25520037 Chevrolet / GM Master ΟΕ 94535214, 96471775 Μέγεθος 25 x 52 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 250,00 mm ...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας ανά πάσα στιγμή!