713801510 Achterwiel Hub Lager 25*52*37mm voor Chevrolet Aveo
Plaats van herkomst:China
Merknaam:SCBT
Modelnummer:713801510
Minimale bestelhoeveelheid:≧2
Prijs:Contact me
Betalingsvoorwaarden:T/T, Western Union
Leveringscapaciteit:10000+20 dagen
Labels:
Productgegevens
Markeren:
Chevrolet Aveo achterwielnaaflager
,25x52x37 mm wielnaaflager
,wielnaaflager met garantie
Size:
25*52*37
OE:
713801510
Productbeschrijving
713801510 Achterwielnaaf die 25*52*37mm draagt voor Chevrolet Aveo
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| B2B-onderzoeksalias | 713801510 |
| Universele exportcode | DAC25520037 / DU25520037 |
| Chevrolet / GM MasterOE | 94535214, 96471775 |
| Afmetingen | 25 x 52 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 25,00 mm |
| Buitendiameter | 52,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Plaatsing | ALLEEN ACHTERASNAAF |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- Chevrolet / GM OE's:94535214, 96471775, 96316756, 96316634
- Universele industriële code:DU25520037, DAC25520037
- Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 3967, VKBA 6934,713 6448 00, R190.04
- Europese industriële kale stempelingen:BAH-0036, 546467
Voertuigtoepassingen
- Chevrolet Spark / Matiz (M200, M300):-AchterkantAsnaaf
- Daewoo Kalos (KLAS):-AchterkantAsnaaf
- Daewoo Matiz (KLYA):-AchterkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



Productoverzicht
713801510 Achterwielnaaf die 25*52*37mm draagt voor Chevrolet Aveo Parameter Industriële details B2B-onderzoeksalias 713801510 Universele exportcode DAC25520037 / DU25520037 Chevrolet / GM MasterOE 94535214, 96471775 Afmetingen 25 x 52 x 37 mm Boringmaat (binnen) 25,00 mm Buitendiameter 52,00 mm ...
Gerelateerde producten
Contacteer ons
U kunt ons te allen tijde contacteren!