25BWD01 Κεραμβός τροχού 25*52*42mm Αντικατάσταση επιβατικών αυτοκινήτων
25BWD01 Κεραμβός τροχού 25*52*42mm Αντικατάσταση επιβατικών αυτοκινήτων
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 25BWD01 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC25520042 |
| Suzuki Master ΟΕ | 46860-76G00, 46860-76G01, 46860-80G00 |
| Opel / Vauxhall OE | 4700323, 4706538 |
| Μέγεθος | 25 x 52 x 42 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 250,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 520,00 mm |
| Διάμετρο | 420,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Γιαπωνέζικες Βιομηχανικές Γυμνές Σφραγίδες:25BWD01, 25BWD01E
-
Επικεφαλής ΟΕ:46860-76G00, 46860-80G00, 46860-83E00/ 4700323
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:VKBA 3572, R177.42, 713 6234 80
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC25520042 / DAC2552W-4CS25
Εφαρμογές οχημάτων
-
Suzuki Ignis I / II (FH, MH):-ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Κατηγορία οχήματος:-ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, σχετικά με την εφαρμογή των κανόνων για την προστασία των καταναλωτών και την προστασία των καταναλωτών (ΕΕ L 347 της 20.12.2008, σ. 1).-ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



25BWD01 Κεραμβός τροχού 25*52*42mm Αντικατάσταση επιβατικών αυτοκινήτων Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 25BWD01 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC25520042 Suzuki Master ΟΕ 46860-76G00, 46860-76G01, 46860-80G00 Opel / Vauxhall OE 4700323, 4706538 Μέγεθος 25 x 52 x 42 mm ...