BAH0041D Γεμιστήρας κύλινδρου εμπρός 38*74*36/33 mm Γεμιστήρας αυτοκινήτου για Lexus ES300
Λεκάνιο εμβέλους του μπροστινού τροχού Lexus ES300
,Συσκευές για την κατασκευή τροχών αυτοκινήτων
,Εναλλακτικό ρουλεμάν OEM με εγγύηση
BAH0041D Γεμιστήρας κύλινδρου εμπρός 38*74*36/33 mm Γεμιστήρας αυτοκινήτου για Lexus ES300
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Nissan Master OE | 40210-01E00,40210-01E01 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC38740036/33 |
| Μέγεθος | 38 x 74 x 36/33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 380,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 740,00 mm |
| Διάμετρο (Εσωτερικό / Εξωτερικό) | 360,00 mm / 33,00 mm(Επιβεβαιώνεται ασύμμετρη σχεδίαση. Απορρίπτεται σφάλμα "BAH0041D") |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ενεργειακές μονάδες NISSAN (Διαμετρικά κλειδωμένες):40210-01E00, 40210-01E01, 40210-2Y000, 40210-01E0A
-
Γιαπωνέζικες βιομηχανικές σφραγίδες:38BWD01
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC38740036/33
Εφαρμογές οχημάτων
-
Νισάν Μπλεμπούρντ (U11 / U12 / U13):-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Κατηγορία:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



BAH0041D Γεμιστήρας κύλινδρου εμπρός 38*74*36/33 mm Γεμιστήρας αυτοκινήτου για Lexus ES300 Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Nissan Master OE 40210-01E00,40210-01E01 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC38740036/33 Μέγεθος 38 x 74 x 36/33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 380,00 mm Εξωτερική διάμετρος 740...