BAH0041D Voorwiel Hub Lagering 38*74*36/33 mm Auto Lagering voor Lexus ES300
Lexus ES300 voorwielnaaflager
,38x74x36 mm autowiellagers
,OEM vervangend naaldlager met garantie
BAH0041D Voorwielnaaf met 38 * 74 * 36/33 mm autolager voor Lexus ES300
| Parameter | Industriële details |
| Nissan MasterOE | 40210-01E00,40210-01E01 |
| Universele exportcode | DAC38740036/33 |
| Afmetingen | 38 x 74 x 36/33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 38,00 mm |
| Buitendiameter | 74,00 mm |
| Breedte (binnen / buiten) | 36,00 mm / 33,00 mm(Asymmetrisch ontwerp geverifieerd. Fout "BAH0041D" genegeerd) |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
NISSAN OE's (dimensionaal vergrendeld):40210-01E00, 40210-01E01, 40210-2Y000, 40210-01E0A
-
Japanse industriële stempels:38BWD01
-
Universele industriële code:DAC38740036/33
Voertuigtoepassingen
-
Nissan Bluebird (U11 / U12 / U13):-VoorkantAsnaaf
-
Nissan Avenir (W10):-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



BAH0041D Voorwielnaaf met 38 * 74 * 36/33 mm autolager voor Lexus ES300 Parameter Industriële details Nissan MasterOE 40210-01E00,40210-01E01 Universele exportcode DAC38740036/33 Afmetingen 38 x 74 x 36/33 mm Boringmaat (binnen) 38,00 mm Buitendiameter 74,00 mm Breedte (binnen / buiten) 36,00 mm / ...