Chevrolet Spark M300 Front Bearing 34BWD04B 34x64x37mm Wholesale
Chevrolet SPARK wheel hub bearing
,34BWD04B wheel bearing assembly
,M300 wheel hub bearing replacement
Chevrolet Spark M300 Front Bearing 34BWD04B 34x64x37mm Wholesale
| Parameter | Industrial Details |
| GM / Chevrolet Master OE | 94535247, 95983139, 94536117 |
| B2B Inquiry Alias | 34BWD04B |
| Universal Export Code | DAC34640037 |
| Dimensions | 34 x 64 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 34.00 mm |
| Outer Diameter | 64.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
-
CHEVROLET OEs: 94535247, 95983139, 94536117, 09267-34002
-
Universal Industrial Code: DAC34640037
-
Asian Standard Fitment: 34BWD04 / 34BWD04B / 34BWD11
Vehicle Applications
-
Chevrolet Spark (M300): (2010 - 2015+) - Front Axle Hub
-
Chevrolet Aveo (T200, T250): (2004 - 2011) - Front Axle Hub
-
Daewoo Nexia / Lanos: - Front Axle Hub


Our Company Photo



Chevrolet Spark M300 Front Bearing 34BWD04B 34x64x37mm Wholesale Parameter Industrial Details GM / Chevrolet Master OE 94535247, 95983139, 94536117 B2B Inquiry Alias 34BWD04B Universal Export Code DAC34640037 Dimensions 34 x 64 x 37 mm Bore Size (Inner) 34.00 mm Outer Diameter 64.00 mm Width 37.00 ...