Factory 432102069R Auto Hub Bearing 30*62*48mm Bulk Supply
30x62x48mm auto wheel bearings
,wheel hub bearing with warranty
,compact auto wheel bearings
Factory 432102069R Auto Hub Bearing 30*62*48mm Bulk Supply
| Parameter | Industrial Details |
| Dacia Master OE | 432102069R |
| Universal Export Code | DAC30620048 |
| Dimensions | 30 x 62 x 48 mm |
| Bore Size (Inner) | 30.00 mm |
| Outer Diameter | 62.00 mm |
| Width | 48.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Hub Bearing |
| Placement | Rear Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
-
DACIA OEs: 432102069R, 8200639543, 432106434R, 432103106R, 430009707R
-
NISSAN OEs: 43210-00Q0D, 43210-00Q0F, 43210-2069R
-
LADA OE: 432102069R
-
Universal Industrial Code: DAC30620048
Vehicle Applications
-
Nissan Micra (K12, K14): - Rear Axle Hub
-
Nissan Note (E11): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



Factory 432102069R Auto Hub Bearing 30*62*48mm Bulk Supply Parameter Industrial Details Dacia Master OE 432102069R Universal Export Code DAC30620048 Dimensions 30 x 62 x 48 mm Bore Size (Inner) 30.00 mm Outer Diameter 62.00 mm Width 48.00 mm Bearing Type Generation 1 Double Row Hub Bearing Placement ...