40KWD02 Front Wheel Hub Bearing 40x73x55 mm Auto Bearing for Toyota Hilux
原産地:中国
ブランド名:SCBT
モデル番号:40KWD02
最低注文数量:≧2
価格:Contact me
支払い条件:T/T、ウェスタンユニオン
供給能力:10000+20日
タグ:
製品詳細
ハイライト:
Toyota Hilux front wheel hub bearing
,40x73x55mm auto bearing
,wheel hub bearing with warranty
Size:
40×73×55
OE:
40KWD02
製品説明
40KWD02 Front Wheel Hub Bearing 40x73x55 mm Auto Bearing for Toyota Hilux
| Parameter | Industrial Details |
|---|---|
| Mitsubishi Master OE | MR992425 |
| Universal Export Code | 40KWD02 |
| Dimensions | 40 x 75 x 50 mm |
| Bore Size (Inner) | 40.00 mm |
| Outer Diameter | 75.00 mm |
| Width | 50.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
-
MITSUBISHI OE (Dimensionally Locked): MR992425
-
Universal Industrial Code: 40KWD02 / DAC40750050
Vehicle Applications
- Mitsubishi Zinger: - Front Axle Hub


Our Company Photo



製品概要
40KWD02 Front Wheel Hub Bearing 40x73x55 mm Auto Bearing for Toyota Hilux Parameter Industrial Details Mitsubishi Master OE MR992425 Universal Export Code 40KWD02 Dimensions 40 x 75 x 50 mm Bore Size (Inner) 40.00 mm Outer Diameter 75.00 mm Width 50.00 mm Bearing Type Generation 1 Double Row Angular ...
関連製品
送信
いつでもご連絡ください!