Mazda Demio / Mazda 2 Μπροστά τροχιά ρουλέας 516007 29x53x37mm
Mazda Demio τροχόπορος εμπρός 29x53x37mm
,Μαζντά 2 τροχοκεντρικό ρουλεμάν με εγγύηση
,OEM 516007 ελαστικό μπροστινού τροχού
Mazda Demio / Mazda 2 Μπροστά τροχιά ρουλέας 516007 29x53x37mm
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Mazda / Ford Master ΟΕ | D350-26-151C,1335383 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 516007 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC29530037 |
| Μέγεθος | 29 x 53 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 290,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 530,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ενεργειακές μονάδες MAZDA (πίσω άξονας):D350-26-151B, D350-26-151C, D350-26-151A
-
Διάταξη 2:1335383, 1212547, 1201568, 1085565, 2S6J-1A049-AA
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC29530037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Το Mazda Demio / Mazda 2 (DY/DE):(2002 - 2014) -ΠίσωΚέντρο άξονα (Κεντρική εφαρμογή)
-
Mazda Verisa (DC):(2004 - 2010) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Ford Fiesta (Mk5/Mk6):(2001 - 2008+) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Ford Focus I:(1998 - 2005) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Mazda Demio / Mazda 2 Μπροστά τροχιά ρουλέας 516007 29x53x37mm Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Mazda / Ford Master ΟΕ D350-26-151C,1335383 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 516007 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC29530037 Μέγεθος 29 x 53 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 290,00 mm Εξωτερική διάμετρος ...