804031 Automotive Wheel Bearing 25×52×43mm High Load Performance voor OEM vervanging
804031 Automobielwiel dat 25×52×43mm hoge belastingsprestaties draagt voor OEM-vervanging
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoeksalias | 804031 |
| Universele exportcode | DAC25520043 |
| Europese/Aziatische OE | 7701463986, 1014014149 |
| Afmetingen | 25 x 52 x 43 mm |
| Boringmaat (binnen) | 25,00 mm |
| Buitendiameter | 52,00 mm |
| Breedte | 43,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig kegellager |
| Plaatsing | ALLEEN ACHTERASNAAF |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
Aziatische Master OE's:1014014149
-
Europese Master OE's:7701463986, 7703090325, 7703090434
-
Europese industriële kale stempelingen:BT2B 1861704 B, FC12180 / FC12180S04, F15042
-
Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 975
-
Universele industriële code:DAC25520043
Voertuigtoepassingen
- Geely CK / CK1 / CK2 / Otaka:-AchterkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



804031 Automobielwiel dat 25×52×43mm hoge belastingsprestaties draagt voor OEM-vervanging Parameter Industriële details B2B-onderzoeksalias 804031 Universele exportcode DAC25520043 Europese/Aziatische OE 7701463986, 1014014149 Afmetingen 25 x 52 x 43 mm Boringmaat (binnen) 25,00 mm Buitendiameter ...