DAC25550048 Autowiellagers 25*55*48mm Hoogwaardige dubbele rijlagers Groothandel
DAC25550048 Auto Wiellager 25*55*48mm Hoge Kwaliteit Dubbele Rij Lager Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoeksalias | DAC25550048 |
| OE | 7701208059 |
| Nissan MasterOE | 43210-1HL0A, 43210-1HA1A, 43210-1HM0A |
| Afmetingen | 25 x 55 x 48 mm |
| Boringmaat (binnen) | 25,00 mm |
| Buitendiameter | 55,00 mm |
| Breedte | 48,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig/kegellager |
| Plaatsing | ALLEEN ACHTERASNAAF |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- OE:VKBA 3676, R155,78, 713 6309 70
- Equivalenten van de Nissan-groep:VKBA 7616, 962008
- Europese industriële kale stempelingen:FC41288S03
- Universele industriële code:DAC25550048
Voertuigtoepassingen
- Nissan Opmerking (E12):-AchterkantAsnaaf
- Nissan Almera / Versa (N17):-AchterkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



DAC25550048 Auto Wiellager 25*55*48mm Hoge Kwaliteit Dubbele Rij Lager Groothandel Parameter Industriële details B2B-onderzoeksalias DAC25550048 OE 7701208059 Nissan MasterOE 43210-1HL0A, 43210-1HA1A, 43210-1HM0A Afmetingen 25 x 55 x 48 mm Boringmaat (binnen) 25,00 mm Buitendiameter 55,00 mm Breedte ...