VKBA3600 Front Wheel Hub Bearing 34*67*37mm Auto Bearing for Opel Corsa
원산지:중국
브랜드 이름:SCBT
모델 번호:VKBA3600
최소 주문 수량:≧2
가격:Contact me
지불 조건:T/T, 서부 동맹
공급 능력:10000+20일
태그:
제품 세부 정보
강조하다:
Opel Corsa front wheel hub bearing
,34x67x37mm auto wheel bearing
,VKBA3600 wheel hub bearing
Size:
34*67*37
OE:
VKBA3600
제품 설명
VKBA3600 Front Wheel Hub Bearing 34*67*37mm Auto Bearing for Opel Corsa
| Parameter | Industrial Details |
|---|---|
| Opel / GM Master OE | 9195608, 3 28 980, 93362342 |
| B2B Inquiry Alias | VKBA 3600 / VKBA3600 |
| Universal Export Code | DAC34670037 |
| Dimensions | 34 x 67 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 34.00 mm |
| Outer Diameter | 67.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Opel / Vauxhall / GM OEs: 9195608, 328980, 3 28 980, 93362342
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 3600, VKBA 3600A, R153.39, 713 6440 80
- European Industrial Bare Stampings: BAH 0200, BAH-0200, 803775, 559530
- Universal Industrial Code: DAC34670037
Vehicle Applications
-
Chevrolet Corsa (Latin America): - Front Axle Hub


Our Company Photo



제품 요약
VKBA3600 Front Wheel Hub Bearing 34*67*37mm Auto Bearing for Opel Corsa Parameter Industrial Details Opel / GM Master OE 9195608, 3 28 980, 93362342 B2B Inquiry Alias VKBA 3600 / VKBA3600 Universal Export Code DAC34670037 Dimensions 34 x 67 x 37 mm Bore Size (Inner) 34.00 mm Outer Diameter 67.00 mm ...
관련 제품
문의하기
언제든 연락 할 수 있습니다!