559530 Car Wheel Bearing 34*67*37mm Front Hub Unit for Toyota
원산지:중국
브랜드 이름:SCBT
모델 번호:559530
최소 주문 수량:≧2
가격:Contact me
지불 조건:T/T, 서부 동맹
공급 능력:10000+20일
태그:
제품 세부 정보
강조하다:
Toyota front wheel bearing
,34x67x37mm hub bearing
,wheel hub bearing for Toyota
Size:
34*67*37
OE:
559530
제품 설명
559530 Car Wheel Bearing 34*67*37 mm Front Hub Unit for Toyota
| Parameter | Industrial Details |
| GM / Chevrolet Master OE | 93362342, 9156278 |
| B2B Inquiry Alias | 559530 |
| Universal Export Code | DAC34670037 |
| Dimensions | 34 x 67 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 34.00 mm |
| Outer Diameter | 67.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- GM / Chevrolet / Opel OEs: 93362342, 9156278
- German Industrial Bare Stampings: 559530, 803775
- European SKF Stampings: BAH 0200
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 3600, VKBA 3600A, R153.39, 713 6440 80
- Universal Industrial Code: DAC34670037
Vehicle Applications
- Proton Iriz: - Front Axle Hub
- Proton Persona (VVT): - Front Axle Hub


Our Company Photo



제품 요약
559530 Car Wheel Bearing 34*67*37 mm Front Hub Unit for Toyota Parameter Industrial Details GM / Chevrolet Master OE 93362342, 9156278 B2B Inquiry Alias 559530 Universal Export Code DAC34670037 Dimensions 34 x 67 x 37 mm Bore Size (Inner) 34.00 mm Outer Diameter 67.00 mm Width 37.00 mm Bearing Type ...
관련 제품
문의하기
언제든 연락 할 수 있습니다!