BAH-5001A Auto Wheel Bearing 35*66*32mm High Quality Hub Bearing Wholesale
원산지:중국
브랜드 이름:SCBT
모델 번호:BAH-5001A
최소 주문 수량:≧2
가격:Contact me
지불 조건:T/T, 서부 동맹
공급 능력:10000+20일
태그:
제품 세부 정보
강조하다:
Auto wheel bearing 35x66x32mm
,High quality hub bearing
,Wholesale wheel hub bearing
Size:
35*66*32
OE:
BAH-5001A
제품 설명
BAH-5001A Auto Wheel Bearing 35*66*32mm High Quality Hub Bearing Wholesale
| Parameter | Industrial Details |
| PSA Master OE | 3350.18, 95603182 |
| B2B Inquiry Alias | BAH-5001A |
| Universal Export Code | DAC35660032 |
| Dimensions | 35 x 66 x 32 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 66.00 mm |
| Width | 32.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- PSA Group OEs (Peugeot/Citroen): 3350.18, 3326.39, 95603182, 95654074, 95654075
- European Industrial Bare Stampings: BAH-5001A, BA2B 445980 BA, BA2B445980BA, 445980A
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 1327, R166.14, 713 6401 90
- Universal Industrial Code: DAC35660032
Vehicle Applications
- Citroen AX: - Front Axle Hub
- Citroen Saxo (Small Engine Specs): - Front Axle Hub


Our Company Photo



제품 요약
BAH-5001A Auto Wheel Bearing 35*66*32mm High Quality Hub Bearing Wholesale Parameter Industrial Details PSA Master OE 3350.18, 95603182 B2B Inquiry Alias BAH-5001A Universal Export Code DAC35660032 Dimensions 35 x 66 x 32 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 66.00 mm Width 32.00 mm Bearing ...
관련 제품
문의하기
언제든 연락 할 수 있습니다!