633676 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Siena
원산지:중국
브랜드 이름:SCBT
모델 번호:633676
최소 주문 수량:≧2
가격:Contact me
지불 조건:T/T, 서부 동맹
공급 능력:10000+20일
태그:
제품 세부 정보
강조하다:
Fiat Siena front hub bearing
,35x66x33mm wheel hub bearing
,car wheel bearing with warranty
Size:
35*66*33
OE:
633676
제품 설명
633676 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Siena
| Parameter | Industrial Details |
| Fiat / Lancia Master OE | 46423870, 51753789, 71714466 |
| B2B Inquiry Alias | 633676 / BAHB 633676 |
| Universal Export Code | DAC35660033 |
| Dimensions | 35 x 66 x 33 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 66.00 mm |
| Width | 33.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Fiat / Lancia Group OEs: 46423870, 51753789, 71714466, 7558570, 5890991
- Ford OE (For Ford Ka RU8): 1587548
- European Industrial Bare Stampings: 633676, BAHB 633676, BAH 0015, GB 12306, GB12306S02, 805998
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 1401, VKBA 3413, 713 6900 80
- Universal Industrial Code: DAC35660033
Vehicle Applications
- Fiat Cinquecento (170) / Seicento (187): - Front Axle Hub
- Lancia Ypsilon (843 / 312): - Front Axle Hub
- Ford Ka (RU8) (Fiat Shared Platform): - Front Axle Hub


Our Company Photo



제품 요약
633676 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Siena Parameter Industrial Details Fiat / Lancia Master OE 46423870, 51753789, 71714466 B2B Inquiry Alias 633676 / BAHB 633676 Universal Export Code DAC35660033 Dimensions 35 x 66 x 33 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 66.00 ...
관련 제품
문의하기
언제든 연락 할 수 있습니다!