713101610 Car Wheel Bearing 25*60*45mm Rear Hub for Peugeot 206
原産地:中国
ブランド名:SCBT
モデル番号:713101610
最低注文数量:≧2
価格:Contact me
支払い条件:T/T、ウェスタンユニオン
供給能力:10000+20日
タグ:
製品詳細
ハイライト:
Peugeot 206 rear wheel bearing
,25x60x45mm hub bearing
,wheel hub bearing with warranty
Size:
25*60*45
OE:
713101610
製品説明
713101610 Car Wheel Bearing 25*60*45mm Rear Hub for Peugeot 206
| Parameter | Industrial Details |
| B2B Inquiry Alias | 713101610 |
| PSA Master OE | 3748.83, 9646922380 |
| Universal Export Code | DAC25600045 |
| Dimensions | 25 x 60 x 45 mm |
| Bore Size (Inner) | 25.00 mm |
| Outer Diameter | 60.00 mm |
| Width | 45.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | REAR Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- PSA Group OEs (Peugeot/Citroen): 3748.83, 9646922380, 4249.34, 4246.Z9
- Universal Industrial Code: DAC25600045
- Authentic European Retail Kits: 713640470, VKBA 3680, R159.48
- European Industrial Bare Stampings: FC41245
Vehicle Applications
- Peugeot 307 (3A/C, 3E, 3H, CC): - Rear Axle Hub
- Citroen C4 I (Mk1): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



製品概要
713101610 Car Wheel Bearing 25*60*45mm Rear Hub for Peugeot 206 Parameter Industrial Details B2B Inquiry Alias 713101610 PSA Master OE 3748.83, 9646922380 Universal Export Code DAC25600045 Dimensions 25 x 60 x 45 mm Bore Size (Inner) 25.00 mm Outer Diameter 60.00 mm Width 45.00 mm Bearing Type ...
関連製品
送信
いつでもご連絡ください!