713613210 Rear Wheel Hub Bearing 27*52*45/43mm Auto Bearing for Nissan Sunny
原産地:中国
ブランド名:SCBT
モデル番号:713613210
最低注文数量:≧2
価格:Contact me
支払い条件:T/T、ウェスタンユニオン
供給能力:10000+20日
タグ:
製品詳細
ハイライト:
Nissan Sunny wheel hub bearing
,27x52x45mm auto bearing
,rear wheel bearing with warranty
Size:
27*52*45/43
OE:
713613210
製品説明
713613210 Rear Wheel Hub Bearing 27*52*45/43 mm Auto Bearing for Nissan Sunny
| Parameter | Industrial Details |
| Nissan Master OE | 43210-50A00 |
| B2B Inquiry Alias | 713 6132 10 / 713613210 |
| Universal Export Code | DAC27520045/43 |
| Dimensions | 27 x 52 x 45/43 mm |
| Bore Size (Inner) | 27.00 mm |
| Outer Diameter | 52.00 mm |
| Width (Inner/Outer) | 45.00 mm / 43.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | REAR Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Nissan OEs: 43210-50A00, 40214-50A10
- European Retail Kit Equivalents: 713613210, CRI-0569, FC35051
- German Industrial Bare Stampings: 801437
- Japanese Industrial Bare Stampings: 27KWD02, 27KWD02G
- Universal Industrial Code: DAC27520045/43
Vehicle Applications
- Nissan Sentra (B12): - Rear Axle Hub
- Nissan Pulsar (N13): - Rear Axle Hub
- Nissan Cherry (N13): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



製品概要
713613210 Rear Wheel Hub Bearing 27*52*45/43 mm Auto Bearing for Nissan Sunny Parameter Industrial Details Nissan Master OE 43210-50A00 B2B Inquiry Alias 713 6132 10 / 713613210 Universal Export Code DAC27520045/43 Dimensions 27 x 52 x 45/43 mm Bore Size (Inner) 27.00 mm Outer Diameter 52.00 mm ...
関連製品
送信
いつでもご連絡ください!