IR-8775 Auto Wheel Bearing 34*67*37mm High Quality Hub Bearing Wholesale
原産地:中国
ブランド名:SCBT
モデル番号:IR-8775
最低注文数量:≧2
価格:Contact me
支払い条件:T/T、ウェスタンユニオン
供給能力:10000+20日
タグ:
製品詳細
ハイライト:
IR-8775 auto wheel bearing
,34x67x37mm hub bearing
,wholesale wheel hub bearing
Size:
34*67*37
OE:
IR-8775
製品説明
IR-8775 Auto Wheel Bearing 34*67*37mm High Quality Hub Bearing Wholesale
| Parameter | Industrial Details |
| GM / Chevrolet Master OE | 93362342, 9156278 |
| B2B Inquiry Alias | IR-8775 |
| Universal Export Code | DAC34670037 |
| Dimensions | 34 x 67 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 34.00 mm |
| Outer Diameter | 67.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- GM / Chevrolet / Opel OEs: 93362342, 9156278, 9195608
- European Industrial Bare Stampings: IR-8775, IR18775, IR8748, 803775, 559530, BAH 0200
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 3600, VKBA 3600A, R153.39, 713 6440 80
- Universal Industrial Code: DAC34670037
Vehicle Applications
- Proton Iriz: - Front Axle Hub
- Proton Persona (VVT): - Front Axle Hub
- Proton Saga (VVT): - Front Axle Hub


Our Company Photo



製品概要
IR-8775 Auto Wheel Bearing 34*67*37mm High Quality Hub Bearing Wholesale Parameter Industrial Details GM / Chevrolet Master OE 93362342, 9156278 B2B Inquiry Alias IR-8775 Universal Export Code DAC34670037 Dimensions 34 x 67 x 37 mm Bore Size (Inner) 34.00 mm Outer Diameter 67.00 mm Width 37.00 mm ...
関連製品
送信
いつでもご連絡ください!