BAH0015 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Palio Uno
原産地:中国
ブランド名:SCBT
モデル番号:BAH0015
最低注文数量:≧2
価格:Contact me
支払い条件:T/T、ウェスタンユニオン
供給能力:10000+20日
タグ:
製品詳細
ハイライト:
Fiat Palio Uno wheel hub bearing
,35x66x33mm front hub unit
,car wheel bearing with warranty
Size:
35*66*33
OE:
BAH0015
製品説明
BAH0015 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Palio Uno
| Parameter | Industrial Details |
|---|---|
| Fiat / Lancia Master OE | 46423870, 51753789, 71714466 |
| B2B Inquiry Alias | BAH0015 / BAH 0015 |
| Universal Export Code | DAC35660033 |
| Dimensions | 35 x 66 x 33 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 66.00 mm |
| Width | 33.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Fiat / Lancia Group OEs: 46423870, 51753789, 71714466, 7558570, 5890991
- Ford OE (For Ford Ka RU8): 1587548
- European Industrial Bare Stampings: BAH0015, BAH 0015, BAHB 633676, GB 12306, GB12306S02, 805998
- European Retail Kit Equivalents: VKBA 1401, VKBA 3413, 713 6900 80
- Universal Industrial Code: DAC35660033
Vehicle Applications
- Fiat Cinquecento (170) / Seicento (187): - Front Axle Hub
- Lancia Ypsilon (843 / 312): - Front Axle Hub
- Ford Ka (RU8) (Fiat Shared Platform): - Front Axle Hub


Our Company Photo



製品概要
BAH0015 Car Wheel Hub Bearing 35*66*33 mm Front Hub Unit for Fiat Palio Uno Parameter Industrial Details Fiat / Lancia Master OE 46423870, 51753789, 71714466 B2B Inquiry Alias BAH0015 / BAH 0015 Universal Export Code DAC35660033 Dimensions 35 x 66 x 33 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 66...
関連製品
送信
いつでもご連絡ください!