BAHB636114A Car Wheel Bearing 34*66*37mm Front Hub for Honda
Honda front wheel bearing
,car hub bearing 34x66x37mm
,wheel bearing for Honda front hub
BAHB636114A Car Wheel Bearing 34*66*37mm Front Hub for Honda
| Parameter | Industrial Details |
| Opel Master OE | 1603195, 90447280 |
| B2B Inquiry Alias | BAHB636114A / BAHB 636114 A |
| Universal Export Code | DAC34660037 |
| Dimensions | 34 x 66 x 37 mm |
| Bore Size (Inner) | 34.00 mm |
| Outer Diameter | 66.00 mm |
| Width | 37.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Front Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
-
Opel / Vauxhall / GM OEs: 1603195, 328106, 90447280, 90279331, 90510544
-
European Industrial Bare Stampings: BAHB 636114 A, BAHB636114A, BAHB 636114 B
-
European Retail Kit Equivalents: VKBA 3403, R153.25, 713 6441 50
-
Universal Industrial Code: DAC34660037
Vehicle Applications
-
Opel Astra F: - Front Axle Hub
-
Opel Kadett E: - Front Axle Hub
-
Opel Tigra (Mk1): - Front Axle Hub


Our Company Photo



BAHB636114A Car Wheel Bearing 34*66*37mm Front Hub for Honda Parameter Industrial Details Opel Master OE 1603195, 90447280 B2B Inquiry Alias BAHB636114A / BAHB 636114 A Universal Export Code DAC34660037 Dimensions 34 x 66 x 37 mm Bore Size (Inner) 34.00 mm Outer Diameter 66.00 mm Width 37.00 mm ...